Extensible BBCode (8.x-3.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Custom
eo: Propra

en: Code
eo: Kodo

en: Table
eo: Tabelo

en: Color
eo: Koloro

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: Tag Description
eo: Etikedo Priskribo

en: You Type
eo: Vi tajpas

en: You Get
eo: Vi ricevas
