Extensible BBCode (8.x-3.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: List
ml: പട്ടിക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Code
ml: കോഡ്

en: Color
ml: നിറം
