Extensible BBCode (8.x-3.0-alpha4) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: Tag Description
or: ପ୍ରଚିହ୍ନ ବର୍ଣ୍ଣନା
