Extensible BBCode (8.x-3.0-rc1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tags
et: Sildid

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: View
et: Kuva

en: Custom
et: Kohandatud

en: BBCode
et: BB-kood

en: Code
et: Kood

en: Table
et: Tabel

en: Attachments
et: Manused

en: Copy
et: Kopeeri

en: Tag Description
et: Sildi kirjeldus

en: You Type
et: Sina kirjutad

en: You Get
et: Kuvatakse

en: Libraries
et: Teegid

en: Text formats
et: Tekstiformaadid

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded

en: Plugin ID
et: Plugina ID
