Extensible BBCode (8.x-3.0-rc1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: View
kk: Қарау

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Code
kk: Коды

en: Table
kk: Кесте

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Tag Description
kk: Тегтің сипаттама

en: You Type
kk: Сіздің Түрі

en: You Get
kk: Сіз Аласіз
