Extensible BBCode (8.x-3.0-rc1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Tags
km: ស្លាក

en: None
km: គ្មាន

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: View
km: មើល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Code
km: កូដ

en: Table
km: តារាង

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Tag Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​ស្លាក​

en: You Type
km: អ្នក​វាយ

en: You Get
km: អ្នក​ទទួល

en: Text formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ
