Extensible BBCode (8.x-3.0) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Tags
af: Etikette

en: None
af: Geen

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: View
af: Wys

en: Code
af: Kode

en: Table
af: Tabel

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Tag Description
af: Etiket beskrywing

en: You Type
af: Jou tipe

en: You Get
af: Jy kry

en: Libraries
af: Biblioteke
