Extensible BBCode (8.x-3.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Code
ne: कोड

en: Table
ne: तालिका
