Extensible BBCode (8.x-3.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: None
nn: Ingen

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: View
nn: Sjå på

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Code
nn: Kode

en: Table
nn: Tabell

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Tag Description
nn: Beskriving av merke

en: You Type
nn: Du skriv

en: You Get
nn: Du får
