Extensible BBCode (8.x-3.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
