Extensible BBCode (8.x-3.0) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Tags
ur: ٹیگز

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Preview
ur: جائزہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Code
ur: کوڈ

en: Third party settings
ur: تیسرے فریق کی ترتیبات
