Extensible BBCode (8.x-3.1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Code
eu: Kodea

en: Table
eu: Taula

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Tag Description
eu: Tag-aren deskribapena

en: You Type
eu: Idazten duzuna

en: You Get
eu: Lortzen duzuna

en: Text formats
eu: Testu formatuak
