Extensible BBCode (8.x-3.1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: None
ku: هیچ

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: View
ku: پیشاندان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Code
ku: کۆد

en: Table
ku: خشتە

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Tag Description
ku: دەربارەی تاگ

en: You Type
ku: تۆ دەنووسیت

en: You Get
ku: تۆ دەبینیت

en: Text formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
