Extensible BBCode (8.x-3.1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: None
mr: काहीच नाही

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Third party settings
mr: थर्ड पार्टी सेटिंग्ज
