Extensible BBCode (8.x-3.1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: View
sq: Shfaq

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Code
sq: Kodi

en: Table
sq: Tabela

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Tag Description
sq: Përshkrimi i tag

en: You Type
sq: Çfarë shkruan

en: You Get
sq: Çfarë shikon
