Extensible BBCode (8.x-3.2) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Quote
kn: ಉಲ್ಲೇಖ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Align
kn: ಹೊಂದಿಸು

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: Font size
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಗಾತ್ರ

en: Superscript
kn: ಸೂಪರ್-ಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್‍

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Bold
kn: ಬೋಲ್ಡ್‍

en: Copy
kn: ಕಾಪಿ ಮಾಡು

en: Italic
kn: ಇಟಾಲಿಕ್

en: Subscript
kn: ಸಬ್‍ಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್‍

en: Underline
kn: ಕೆಳಗೆರೆ ಎಳೆ

en: Editable
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸ ಬಹುದ
