Xero API (3.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Date
mr: दिनांक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Total
mr: एकूण

en: Contact
mr: संपर्क

en: Account
mr: खाते
