Xero API (3.0.0-alpha1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Account
or: ଖାତା
