Xero API (3.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم
