Xero API (3.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Date
sk: Dátum

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Total
sk: Celkom

en: Contact
sk: Kontakt

en: Amount
sk: Množstvo

en: Invoice
sk: Faktúra

en: Code
sk: Kód

en: Display fields
sk: Zobraziť polia

en: Reference
sk: Referencia

en: Account
sk: Účet

en: Tax
sk: Daň

en: Tax type
sk: Typ dane
