Xero API (3.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Quantity
sl: Količina

en: Date
sl: Datum

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Contact
sl: Kontakt

en: Code
sl: Koda

en: Account
sl: Račun
