Xero API (3.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Date
nl: Datum

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Total
nl: Totaal

en: Add Item
nl: Item toevoegen

en: Amount
nl: Bedrag

en: Invoice
nl: Factuur

en: Display fields
nl: Velden weergeven

en: Reference
nl: Referentie

en: Application
nl: Sollicitatie

en: Tax
nl: BTW

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Fetch
nl: Ophalen

en: Account Code
nl: Account code

en: Example modules
nl: Voorbeeldmodules

en: Tax type
nl: Belastingtype

en: Authorize
nl: Autoriseren

en: Client id
nl: Klant-ID
