Xero API (3.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Quantity
nn: Mengd

en: Date
nn: Dato

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Contact
nn: Kontakt

en: Code
nn: Kode

en: Account
nn: Konto
