Xero API (3.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Code
ug: كود
