Xero API (3.0.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Date
kk: Датасы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Contact
kk: Контакттау

en: Code
kk: Коды

en: Account
kk: Есеп
