Xero API (3.1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Date
bg: Дата

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Total
bg: Общо

en: Contact
bg: Контакт

en: Code
bg: Код

en: Account
bg: Акаунт
