Xero API (3.1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Date
eo: Dato

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Contact
eo: Kontakto

en: Code
eo: Kodo

en: Account
eo: Konto
