Xero API (3.1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Date
eu: Data

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Code
eu: Kodea

en: Display fields
eu: Erakutsi eremuak

en: Account
eu: Kontua
