Xero API (3.1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Date
hu: Dátum

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Amount
hu: Összeg

en: Invoice
hu: Számla

en: Code
hu: Kód

en: Display fields
hu: Mezők megjelenítése

en: Account
hu: Saját adatok

en: Tax
hu: Adó

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: Example modules
hu: Példamodulok

en: Tax type
hu: Adónem

en: Authorize
hu: Felhatalmazás
