Xero API (3.1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Code
ku: کۆد

en: Account
ku: هەژمار
