Xero API (3.1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Quantity
pl: Ilość

en: Date
pl: Data

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Total
pl: Razem

en: Contact
pl: Kontakt

en: Amount
pl: Ilość

en: Code
pl: Kod

en: Display fields
pl: Wyświetl pola

en: Application
pl: Aplikacja

en: Account
pl: Konto

en: Tax
pl: Podatek

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: Example modules
pl: Przykładowe moduły

en: Tax type
pl: Typ podatku

en: Authorize
pl: Autoryzuj
