Xero API (3.1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Date
te: తేదీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Total
te: మొత్తం

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Code
te: కోడ్

en: Account
te: ఖాతా
