Xero API (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Quantity
hi: मात्रा

en: Date
hi: तारीख

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Total
hi: कुल

en: Code
hi: कोड

en: Reference
hi: संदर्भ
