Xero API (8.x-1.1-beta3) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Date
oc: Data

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Amount
oc: Montant

en: Code
oc: Còde

en: Examples
oc: Exemples
