Xero API (8.x-1.2-alpha4) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།
