Xero API (8.x-1.2-alpha4) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Code
bs: Kod

en: Display fields
bs: Prikaz polja
