Xero API (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Quantity
he: כמות

en: Date
he: תאריך

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Total
he: סך הכל

en: Amount
he: כמות

en: Code
he: קוד

en: Display fields
he: תצוגת שדות

en: Reference
he: רפרנס

en: Tax
he: מסים

en: Not set
he: לא נקבע
