Excel Serialization (2.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Category
az: Kateqoriya

en: Filename
az: Fayl adı

en: Keywords
az: Açar söz

en: Web services
az: Veb xidmətləri
