Excel Serialization (2.0.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Subject
fr: Objet

en: Manager
fr: Gestionnaire

en: Category
fr: Catégorie

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Company
fr: Société

en: Operator
fr: Opérateur

en: Bold
fr: Gras

en: Italic
fr: Italique

en: Web services
fr: Services Web

en: Rule
fr: Règle

en: Strip HTML
fr: Retirer les balises HTML

en: Last modified by
fr: Dernière modification par

en: The filename that will be suggested to the browser for downloading purposes. You may include replacement patterns from the list below.
fr: Le nom de fichier qui sera proposé au navigateur pour le téléchargement. Vous pouvez inclure les motifs de remplacement de la liste ci-dessous.
