Excel Serialization (2.0.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Subject
ka: სათაური

en: Manager
ka: მენეჯერი

en: Description
ka: აღწერა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Format
ka: ფორმატი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Italic
ka: დახრილი

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
