Excel Serialization (2.0.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Category
oc: Categoria

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Company
oc: Societat

en: Bold
oc: Gras

en: Italic
oc: Italica

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Rule
oc: Règla
