Excel Serialization (2.0.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Subject
sk: Predmet

en: Manager
sk: Správca

en: Description
sk: Popis

en: Category
sk: Kategória

en: Format
sk: Formát

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Operator
sk: Operátor

en: Bold
sk: Hrubé

en: Italic
sk: Šikmé

en: Web services
sk: Webové služby
