Excel Serialization (2.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Category
bs: Kategorija

en: Keywords
bs: Ključne riječi
