Excel Serialization (2.0.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Manager
th: ผู้จัดการ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Format
th: รูปแบบ

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Company
th: บริษัท

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Bold
th: ตัวหนา

en: Italic
th: ตัวเอียง
