Excel Serialization (2.0.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Bold
ug: توم

en: Italic
ug: يانتۇ

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى

en: Header Text Color
ug: بەت بېشى تېكىست رەڭگى
