Excel Serialization (2.0.2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Subject
hi: विषय

en: Manager
hi: मैनेजर

en: Description
hi: उल्लेख

en: Category
hi: वर्ग

en: Format
hi: प्रारूप

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Company
hi: कम्पनी

en: Bold
hi: बोल्ड

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
