Excel Serialization (2.0.2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Subject
lt: Tema

en: Manager
lt: Valdytojas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Category
lt: Kategorija

en: Format
lt: Formatas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Company
lt: Įmonė

en: Operator
lt: Operatorius

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Web services
lt: Web paslaugos
