Excel Serialization (2.0.2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Format
my: ပုံစံ

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Bold
my: ထူရန်

en: Italic
my: စောင်းရန်
