Excel Serialization (2.0.3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Bold
bo: སྦོམ་བྲིས

en: Italic
bo: གསེག་བྲིས

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
