Excel Serialization (2.0.3) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Subject
hu: Tárgy

en: Manager
hu: Menedzser

en: Description
hu: Leírás

en: Category
hu: Kategória

en: Format
hu: Formátum

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Company
hu: Cég

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Bold
hu: Vastag

en: Italic
hu: Dőlt

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Rule
hu: Szabály

en: Header Background Color
hu: Fejléc háttérszíne

en: Header Text Color
hu: Fejléc betűszíne
